Ogłoszenie

FORUM JEST PRZYGOTOWYWANE POWOLI do III Edycji Ligi OJTL Oldschool

PODIUM II Edycji Ligi OJTL Oldschool

I MIEJSCE
Licio*
II MIEJSCE
White*

III MIEJSCE
Sosho*


*NICK jest odnośnikiem do filmu

Dziękuję sędziom za sumienne i sprawiedliwe ocenianie. Również dziękuję wszystkim uczestnikom tej ligi za godną postawę w tej lidze oraz zaciętą rywalizację do samego końca trwania ligi

#1 2011-12-19 10:37:01

 ProWhite

Administrator

31651810
Skąd: Opole
Zarejestrowany: 2011-09-11
Posty: 115
Punktów :   
WWW

[FINAŁ] Licio vs. White


KOCHAM CIĘ MADZIU <3
http://www12.zippyshare.com/thumb/36930065/file.html
PATRONAT LIGI OLDSCHOOL
http://img607.imageshack.us/img607/5261/logo4lewo.gif

Offline

 

#2 2012-01-22 18:40:27

Komaryt

Sędzia Ligi

Zarejestrowany: 2011-09-14
Posty: 30
Punktów :   

Re: [FINAŁ] Licio vs. White

Licio
Film bardzo dobry. Technika jest jak najbardziej dobra, aczkolwiek twoj basic mi jakos nie podchodzi, strasznie sie spinasz jak go robisz. Bylo kilka zawijasow nie oldowych co nie powinno sie zdarzyc na takim poziomie, a szczegolnie w finale. Solo gdzie robiles basica i draaie od lewej nogi mnie zalamalo, mialem chec wylaczyc youtube w tym momencie... Jesli jestes w finale to pokazujesz swoje najmocniejsze strony, nie te slabsze, ktorych nie potrafisz dobrze wykonac. Rowniez momentami skakales nie do bitu.
4,65/6

White
Technika jak u przeciwnika rowniez na wysokim poziomie. Widac, ze kombinowales rozne polaczenia co dalo fajny efekt, nie bylo takie liniowe jak u licia - basic, draai, hi tick etc... Niektore polaczenia trickow naprawde bardzo fajne. Energia rowniez w porzadku, skakales do bitu za co wielki +. Old wykonywany lewa noga zmiata licia z ziemii, jak dla mnie bez porownania technicznie tutaj - jestes lepszy. Do czego bym sie mogl przyczepic? Do tego, ze za nisko wykonywales hi-ticki. Jak dla mnie jestes zwyciezca tej ligi.
5/6

Offline

 

#3 2012-01-22 22:21:15

Patio

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-01-22
Posty: 1
Punktów :   

Re: [FINAŁ] Licio vs. White

Na wstępie powiem ,że lepszego finału być nie mogło obaj reprezentujecie wysoki poziom i według mnie obaj zasłużyliście na pierwsze miejsce

Licio-bardzo lużno skaczesz i to mi sie podoba cały film energiczny i płynny Jedynie do czego moge sie doczepic to skakanie na lewą noge idzie ci gorzej technicznie ale to mały minus w tym wszystkim.Bassic mi sie bardzo podoba i całokształt też.
5/6



White- tak jak przeciwnik skaczesz lużno, technicznie tez bardzo ładnie ,energia i płynnosc okej.Przejscia po bassicu ciekawe ale za dużo ich powtarzałes Hi-ticki wykonywales za nisko.Skakanie na lewą noge lepiej niz u Licia technicznie.
5/6

Offline

 

#4 2012-01-22 22:44:44

Kruzi

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-10
Posty: 24
Punktów :   

Re: [FINAŁ] Licio vs. White

Licio:
2:48 , 2:56, 3:45 - w mojej opini w oldzie nie można zrobić kicka z przodu.
2:53 - tutaj wykonaleś jakiś dziwny ruch nogą, nie wiem jak to mam interpretować.
Ogolnie to jak dla mnie to technicznie trochę lepiej od Whita, roznorodność trickow też lepsza, ale w finale nie powinieneś sobie pozwolić na ten bląd z kickiem z przodu.

White:
5:28 - jakiś dziwny ruch nogą, nie ogarnąlem co to bylo.
Podoba mi się film, ale jak dla mnie za dużo tych kombinacji z hi-tickami, strasznie mnie to znudzilo w filmie. Jednak film calkiem oldschoolowy co mnie bardzo cieszy.

Nie wiem na kogo postawić w tej walce, dlatego ode mnie obaj dostaniecie 4,75.

Offline

 

#5 2012-01-22 23:41:12

Szaman

Sędzia Ligi

Zarejestrowany: 2011-09-12
Posty: 56
Punktów :   -1 

Re: [FINAŁ] Licio vs. White

Obaj prezentujecie świetny styl oldschooloowy, młode pokolenie, które zaczynają swoją przygodę z jumpem, powinny brać
z Was przykład, szczególnie z Ciebie Licio. Twój old, był praktycznie perfekcyjny pod każdym względem.
Pokazałeś znakomite łączenie tricków i do tego skakałeś w bit. Natomiast Ty White, szarpałeś tricki i wyglądało to
nie estetycznie, basisa masz bardzo dobrego i również skakałeś w bit. Technicznie prezentujesz podobny poziom.

White: 4
Licio: 4.75

Podsumowując:
Trudny orzech do zgryzienia miałem, oceniając tą walkę, ponieważ obydwaj finaliści prezentują poziom, którego nie
uda mi się osiągnąć. Nie wiem czy jestem odpowiednią osobą do wydawania werdyktu ale skoro już muszę to to zrobię.
Zwycięzcą II Edycji Ligi Oldschool OJTL, zostaje LICIO!
Zaprezentował bardziej lajtowy old od White'a.

Gratuluję zwycięzcy oraz White'owi drugiego miejsca.

Ostatnio edytowany przez Szaman (2012-01-22 23:42:27)

Offline

 
PATRONAT LIGI OLDSCHOOL
PATRON LIGI OLDSCHOOL
LOGO JEST ODNOŚNIKIEM DO STRONY INTERNETOWEJ

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plKołobrzeg wczasy detektyw poznan