World Jumpstyle Oldschool

Liga Oldschool

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

FORUM JEST PRZYGOTOWYWANE POWOLI do III Edycji Ligi OJTL Oldschool

PODIUM II Edycji Ligi OJTL Oldschool

I MIEJSCE
Licio*
II MIEJSCE
White*

III MIEJSCE
Sosho*


*NICK jest odnośnikiem do filmu

Dziękuję sędziom za sumienne i sprawiedliwe ocenianie. Również dziękuję wszystkim uczestnikom tej ligi za godną postawę w tej lidze oraz zaciętą rywalizację do samego końca trwania ligi

#1 2011-10-10 16:22:28

Kruzi

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-10
Posty: 24
Punktów :   

Grupa B

Eron - Firstly, great track Your oldschool is godd but sometimes I saw some trick from ownstyle/tekstyle. Sorry but now is only 3,75/6

MaRcin - przepraszam, ale wyłączyłem film w 43. sekundzie. Wolałem nie patrzeć się, jakie tricki z owna dodajesz do olda. Nogi nisko, słabo technicznie. Pracuj, bo dużo
nauki przed Tobą, mam nadzieję, że nie zrazisz się moją oceną, lecz jeżeli wytrwasz dluzej w tym tańcu i zobaczysz co miałem na myśli. 1,5/6

Stępka - hmm, chyba niedawno zaczęłaś naukę jumpstyla, bo po raz pierwszy widzę Cię tańczącą. Niestety na tym kończą się uprzejmości z mojej strony Nie używaj
tricków z owna, postaraj się wyżej podnosić nogi i polepszyć technikę 2,75/6

Cense - bardzo mile zaskoczenie Dobry film, w zasadzie nie ma się do czego przyczepić, no może tylko przy podstawowym kroku za bardzo latałaś z tylu do przodu i
na odwrót. 4,5/6

Pixel - aj fil gut, fajnie, ale to nie jest nuta do olda...W pierwszej solówce rzuciła mi się na uwagę słaba praca rąk, to co miało być najgorsze zobaczyłem w drugiej części
filmu. Tragicznie, tricki z owna i to ile! Ratuje Cię tylko to, że tańczyłeś dosyć dobrze technicznie i energicznie. 2/6

Nina - dobry film. Poza off-beatem w drugiej solówce nie mam raczej zastrzeżeń. Było chyba jedno zawinięcie, ale i tak jest dobrze. 4.5/6

Loczek - po pierwszej solówce nie było źle, kilka tricków nie z oldschoola oraz lepsza technika - do poprawy. Aj fil gut, już w drugim filmie nuta nie do olda, aaa i znów
tricki z owna. 2,75/6

Offline

 

#2 2011-10-11 23:16:19

Komaryt

Sędzia Ligi

Zarejestrowany: 2011-09-14
Posty: 30
Punktów :   

Re: Grupa B

Eron
Some tricks are not old school tricks. Good technique and jump to the beat but it's look like you have "heavy" legs.
3,5/6

JumpingMarcin
Zdecydowanie za duzo ownowych trickow. W drugim solo juz myslalem ze zatanczysz samego owna zamiast olda ehm... To, ze robisz olda zamiast stampa nie znaczy ze juz skaczesz Old-School'a. Drugie solo calkowita porazka pod wzgledem Old-Schoola pierwsze nawet ujdzie. Dosc duzy offbeat i nie za dobra technika.
2/6

Stepkaa
Technika nie najlepsza, ale wraz z czasem sie polepszy. Najwazniejsze jest to ze nie mieszasz olda z ownem
2,5/6

Cense
Po pierwsze to nie boj sie pokazac, podejdz blizej do kamery i skacz blizej. nastepna sprawa to jakas dziwna podstawa, latanie do tylu pozniej do przodu - nie ogarniam. Nie najlepsza technika, ale tez nie najgorsza. Dobrze zatanczone do bitu.
3,25/6

Pixel
Szczerze? Nie chce mi sie tego ogladac... Chcesz pokazac swoje tricki z owna to nakrec osobny film. Po raz kolejny to napisze: Jesli robisz olda zamiast stampa to nie znaczy ze juz skaczesz Old-School. Masakrytycznie duzo trickow z owna, do nutki z owna takze ehm... Jeszcze airspin na koncu 1 sola...
2,5/6

Nina
Pozytywnie zaskoczony. Old na wysokim poziomie, z dobra technika i wlasciwymi trickami. Tak jak Kruzi napisal, poza offbeatem w 2 solo jest naprawde bardzo ladnie.
4,25/6

Loczek
Zawiniecia nie wystepuje w oldzie pod zadna postacia! Slaba technika, w miare do bitu.
3/6

Offline

 

#3 2011-10-15 23:56:22

Szaman

Sędzia Ligi

Zarejestrowany: 2011-09-12
Posty: 56
Punktów :   -1 

Re: Grupa B

Eron
Onbeat, it's good, techinque is good too, but I saw one trick from tekstyle 4/6

Marcin
Offbeat, za dużo trików "nie oldowych", nie trzymasz linij, technika do poprawy. 2/6

Stępkaa
W bit w miarę trafione, ogólnie technika średnia, sztywno zatańczone, podnies nogi i wyeliminuj triki z owna 3/6

Cense
Przyjemny w miarę film, basis nieźle wykonany, tricki już trochę gorzej, pracuj nad tańcem w jednym miejscu bo za bardzo Tobą rzuca. 3.25/6

Pixel
Od razu rzuca się w oczy, a raczej w uszy że nuta nie do olda, w ogóle nie ruszasz lewą ręką, popraw to bo beznadziejnie wygląda, technika jakaś tam jest. Ownowe triki = na złą ligę trafiłeś 2.5/6

Nina
Ładna podstawa w pierwszej solówce, ogólnie pierwsza solówka lepsza, w bit średnio, technika bez zastrzeżeń 4/6

Loczek
Nie poszalałeś z energią niestety, technika do poprawy i nie robimy zawijek w oldzi. Ocena na zachętę 3/6

Offline

 

#4 2011-10-16 09:09:47

 ProWhite

Administrator

31651810
Skąd: Opole
Zarejestrowany: 2011-09-11
Posty: 115
Punktów :   
WWW

Re: Grupa B

Ocenę główną stanowią zsumowane oceny sędziów
A więc tak:

I. Nina      - 12,75 pkt
II. Eron     - 11,25 pkt
III. Cense - 11 pkt
IV. Loczek - 8,75 pkt

Stępkaa - 8,25 pkt
Pixel      - 7 pkt
Marcin    - 5,5 pkt

Do kolejnego etapu przechodzi: Nina, Eron, Cense i Loczek


KOCHAM CIĘ MADZIU <3
http://www12.zippyshare.com/thumb/36930065/file.html
PATRONAT LIGI OLDSCHOOL
http://img607.imageshack.us/img607/5261/logo4lewo.gif

Offline

 
PATRONAT LIGI OLDSCHOOL
PATRON LIGI OLDSCHOOL
LOGO JEST ODNOŚNIKIEM DO STRONY INTERNETOWEJ

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plhabanina23 am6 bh90210