World Jumpstyle Oldschool

Liga Oldschool

Ogłoszenie

FORUM JEST PRZYGOTOWYWANE POWOLI do III Edycji Ligi OJTL Oldschool

PODIUM II Edycji Ligi OJTL Oldschool

I MIEJSCE
Licio*
II MIEJSCE
White*

III MIEJSCE
Sosho*


*NICK jest odnośnikiem do filmu

Dziękuję sędziom za sumienne i sprawiedliwe ocenianie. Również dziękuję wszystkim uczestnikom tej ligi za godną postawę w tej lidze oraz zaciętą rywalizację do samego końca trwania ligi

#1 2011-10-10 14:33:09

Komaryt

Sędzia Ligi

Zarejestrowany: 2011-09-14
Posty: 30
Punktów :   

Grupa A

Teletubis
Drugie solo zdecydowanie za szybko. Dobrze technicznie, kilka nie oldowych trickow, ale nie rzucaly sie az tak bardzo w oczy.
4/6

Ventura
Strasznie slabo technicznie, w dodatku mnostwo nie oldowych kickow, przejsc. Miejscami nie do bitu.]
2,5/6

Leilo
Technicznie nawet dobrze. Strasznie w oczy rzucil sie ownstyle'owy trick na poczatku. Dobrze trafiony jump do muzyki.
3

Kamilos
To, ze dasz muzyke oldschoolowa i podstawe olda nie znaczy ze tanczysz Old-School. Ciagle ownstyle'owe tricki, tutaj z olda jest tylko podstawa - nic wiecej... W miare dobrze technicznie i do bitu, ale co z tego jak nie znasz olda, bylo tylko kilka trickow.
2,5/6

Dawko
Bardzo dobrze technicznie. Czysto wykonany old w pierwszym solo, w drugim juz rzucaly sie w oczy nie oldowe tricki, ktore jednak troche popsuly caloksztalt. Ladnie do bitu mimo dosc "ciezkiej" muzyki. Staraj sie w draai'ach nie wyskakiwac tak wysoko do gory, bo wtedy tracisz na szybkosci i dynamice.
3,75/6

Bartez
Popracuj nad rownowaga, bo w pierwszym solo juz bys sie wywalil.  Dobrze technicznie i do bitu.
3,5/6

Offline

 

#2 2011-10-10 16:21:06

Kruzi

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-10
Posty: 24
Punktów :   

Re: Grupa A

Teletubiś - naprawdę dobry oldschool, w sumie to jedyna rzecz, jaka nie podobała mi się to off-beat. 4,5/6

Ventura - pierwsza solówka nie podobała mi się, dużo tricków, które nie podchodzą pod oldschool. Technicznie mógłbyś lepiej zatańczyć 3,25/6

Leilo - jest dobrze, chwilami wg. mnie trochę za bardzo Cię rzucało. 4,3/5

Kamilos - ojej, jeżeli uda Ci się przejść do następnego etapu to odrzuć nauki, które czerpałeś do tej pory na temat oldschoolda. W oldzie nie ma zawinięć, a Ty je wykonywałeś cały czas! Przykro mi, lecz niestety tylko 2,5/6

Dawko - po pierwszej solowce zostałeś moim faworytem tej ligi, b.dobra technika, tylko mi to zawinięcie się nie spodobało. Druga odsłona filmu sprawiła już na mnie
gorsze wrażenie. Więcej tricków spoza owna i niestety muszę polecieć Ci po punktach. 4,10/5

Bartez - brawo, tańczysz oldschool! Staraj się wyraźniej wykonywać tricki i będzie super. 4,5/5

Offline

 

#3 2011-10-10 22:58:30

Szaman

Sędzia Ligi

Zarejestrowany: 2011-09-12
Posty: 56
Punktów :   -1 

Re: Grupa A

Teletubis - Pierwsze solo bez zastrzezen, jedynie 0:36 cos nie pyklo. W drugim solo juz mniej kolorowo, offbeat sie rzucal w oczy, jedno combo nie oldowe
4.5/6

Ventura - W pierwszym solo mam wrazenie jakbys od pewnego momentu powtarzal to samo do konca, slabo w beat, technicznie nie rewelacyjnie.
2.5/6

Leilo - Dalo sie zauwazyc ze w pierwszym solo w miare uplywu czasu opadalas z sil przez co rytmika lezy...
3.5/6

Kamilos - Z olda to ja tutaj widze tylko basis, draai i hi-tick, reszta to nie old a szkoda bo moglby byc niezly technicznie, lajtowy styl. Radze zapozna sie z tutorialami oldschool.
2.25/6

Dawko - Technika na poziomie, tricki z owna sie zdarzyly, ogolnie oldschool taki przez sile, nie przemawia do mnie.
3.5/6

Bartez - Technicznie niezle, czysty old, pierwsza solowka ladnie w beat, w drugiej mam wrazenie ze zle podlozyles muzyke, staraj sie tanczyc w jednej linij, glownie chodzi mi o wykopy.
4.25/6

Offline

 

#4 2011-10-11 00:09:11

 ProWhite

Administrator

31651810
Skąd: Opole
Zarejestrowany: 2011-09-11
Posty: 115
Punktów :   
WWW

Re: Grupa A

Ocenę główną stanowią zsumowane oceny sędziów
A więc tak:

I. Teletubiś - 13 pkt
II. Bartez    - 12,25 pkt
III. Leilo      - 10,8 pkt
IV. Ventura  - 8,25 pkt (jako że w następnej kolejności po czwórce wyjściowej chłopak miał więcej pkt, a więc zastępuje miejsce Dawka)

Dawko  - 11,35 pkt (zgłosił problemy z oddaniem filmu w kolejnym etapie)
Kamilos  - 7,25 pkt

Do kolejnego etapu przechodzi: Teletubiś, Bartez, Leilo i Ventura


KOCHAM CIĘ MADZIU <3
http://www12.zippyshare.com/thumb/36930065/file.html
PATRONAT LIGI OLDSCHOOL
http://img607.imageshack.us/img607/5261/logo4lewo.gif

Offline

 

#5 2011-10-12 17:03:14

Dawko

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-09-15
Posty: 3
Punktów :   

Re: Grupa A

Wpiszcie za mnie kogoś ponieważ nie oddam filmu na next fazę a szkoda żeby miejsce się zmarnowało. Jako iz Ventura ma wiecej ptk proponuję aby to on brał dalej za mnie udział

Offline

 

#6 2011-10-17 15:47:46

Ventura

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-09-21
Posty: 5
Punktów :   

Re: Grupa A

łoooo ... nie spodziewałem się takiego przebiegu akcji ... dzięki Dawko ... postaram się zajść daleko jak tylko potrafię

Offline

 
PATRONAT LIGI OLDSCHOOL
PATRON LIGI OLDSCHOOL
LOGO JEST ODNOŚNIKIEM DO STRONY INTERNETOWEJ

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plhabanina23 am6 bh90210