World Jumpstyle Oldschool

Liga Oldschool

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

FORUM JEST PRZYGOTOWYWANE POWOLI do III Edycji Ligi OJTL Oldschool

PODIUM II Edycji Ligi OJTL Oldschool

I MIEJSCE
Licio*
II MIEJSCE
White*

III MIEJSCE
Sosho*


*NICK jest odnośnikiem do filmu

Dziękuję sędziom za sumienne i sprawiedliwe ocenianie. Również dziękuję wszystkim uczestnikom tej ligi za godną postawę w tej lidze oraz zaciętą rywalizację do samego końca trwania ligi

#1 2011-12-13 22:44:27

 ProWhite

Administrator

31651810
Skąd: Opole
Zarejestrowany: 2011-09-11
Posty: 115
Punktów :   
WWW

[1/2] Licio vs Bartox

Licio - 13,25pkt
Bartox -12,75pkt

Do Finału przechodzi Licio, natomiast o 3. miejsce powalczy Bartox!! Powodzenia!!


KOCHAM CIĘ MADZIU <3
http://www12.zippyshare.com/thumb/36930065/file.html
PATRONAT LIGI OLDSCHOOL
http://img607.imageshack.us/img607/5261/logo4lewo.gif

Offline

 

#2 2011-12-18 20:26:20

Komaryt

Sędzia Ligi

Zarejestrowany: 2011-09-14
Posty: 30
Punktów :   

Re: [1/2] Licio vs Bartox

Licio
W niektorych momentach twoj jump wyglada ociezale, co psuje efektywnosc jumpa. Czysty old school bez zbednych trickow. Ladnie do bitu (nie wiem czego ciagle na youtube narzekasz...). Dynamicznie, technicznie rowniez dobrze, aczkolwiek ten basic dla mnie dziwnie wyglada gdy wykonujesz 2kicki prawa, a nastepnie jeden lewa, noga Ci wtedy ucieka do tylu, co dla mnie brzydko wyglada.
4,25/6

Bartox
Pierwsze solo kompletnie nei do bitu, za wolno i ociezale - strasznie "ciezko" to sie ogladalo. Mam zastrzezenie co do pierwszego comba, niby oldowe ale wykonales je jakby bylo ownstyle'owe. Wysoko nogi - co bardzo lubie, ale jak juz wczesniej mowilem, szybkosc i to ciezkie skakanie psuje caly efekt.
Drugie solo jakby zupelnie na innym poziomie, znacznie lepsze niz pierwsze. Jest energia, skaczesz do bitu a w dodatku podnosisz wysoko nogi za co +. Gdyby pierwsze solo bylo takie jak drugie z latwoscia bys wygral.
4,25/6

Offline

 

#3 2011-12-18 23:12:14

Kruzi

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-10
Posty: 24
Punktów :   

Re: [1/2] Licio vs Bartox

Licio - dobry old nie ma do czego się dowalić 4,75/6
Bartox - technicznie ladnie, ale byly tricki z olda, a szkoda, bo moglby być dobry pojedynek. 4,25/6

Offline

 

#4 2011-12-18 23:25:02

Szaman

Sędzia Ligi

Zarejestrowany: 2011-09-12
Posty: 56
Punktów :   -1 

Re: [1/2] Licio vs Bartox

Licio
Technika świetna, w bit raczej trafione, czysty oldschool... Nie ma co więcej pisać. Mimo to mam małe ale... Jakoś
tak ten film chyba nie odzwierciedla Twoich możliwości.
4.25

Bartox
Ojoj, pierwsza nutka zdecydowanie za wolna, mimo dobrej techniki jump wygląda jak w spowolnieniu, czyli mało energii,
w bit tak sobie, raz było raz nie, druga solówka lepiej o wiele, energicznie na poziomie, ładne wysokie wykopy,
kreatywnie zatańczyłeś, sporo kombinacji się pojawiło, czysty old raczej. Technicznie nadrobiłeś. 
4.25

Offline

 
PATRONAT LIGI OLDSCHOOL
PATRON LIGI OLDSCHOOL
LOGO JEST ODNOŚNIKIEM DO STRONY INTERNETOWEJ

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plKołobrzeg wczasy detektyw poznan